Technologia LED

Lumic - skuteczna reklama Twojej firmy na telebimach LED.

„Rozwój i innowacyjność  to przepis na sukces w dzisiejszym Świecie,
dotyczy to również, a może i przede wszystkim, reklamy Państwa firmy.”

Wyniki aktualnych badań są jednoznaczne:
Wielkoformatowe reklamy dynamiczne, to najnowocześniejszy oraz najatrakcyjniejszy sposób dotarcia do klienta, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich cen.

Co umożliwiają ekrany LED na tle innych rozwiązań?
– wyświetlanie obrazów dynamicznych
(ruchomy obraz znacznie bardziej zwraca uwagę niż statyczny i łatwiej zapada w pamięci)
– dowolne modyfikacje prezentowanych materiałów
– wysokie walory estetyczne
– szeroką prezentację oferty
– wysoką oglądalność
– znikomy wpływ warunków atmosferycznych na wyświetlanie reklamy
– różnorodność prezentowanych reklam (brak monotonii)

W jaki sposób tworzony jest obraz na ekranie LED?
Każdy ekran składa się z tysięcy diod LED, które dzięki odpowiedniej kombinacji kolorów podstawowych ( czerwony – zielony – niebieski ) oraz równomiernemu, bliskiemu rozłożeniu, tworzą jednolity obraz. Podobnie jak w nowoczesnych telewizorach, wyświetlany obszar jest zbudowany z pikseli, gdzie w przypadku Telebimów LED najczęstszym rozwiązaniem budowy, są cztery diody na jeden piksel. (w tańszych rozwiązaniach trzy diody na piksel). Całość zarządzana jest przez karty sterowników oraz komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Wszystko zamknięte w odpowiedniej obudowie, chroniącej ekran przed wpływem warunków atmosferycznych, jak również aktami wandalizmu.

Z powyższego opisu można wnioskować, iż za końcowy efekt jest odpowiedzialne wiele elementów. To prawda – dlatego tak ważne jest by zastosowane rozwiązania były najwyższej jakości.

Nie tylko ekran wpływa na skuteczność reklamy
Bardzo dobre parametry ekranu to tylko połowa sukcesu. Za drugą połowę odpowiedzialny jest dobrze przygotowany materiał promocyjny, przy umiejętnym użyciu zaawansowanego i przede wszystkim legalnego oprogramowania. W przypadku firmy Lumic, końcowy efekt uzyskiwany jest z wykorzystaniem programu Adobe After Effects, używanego również w profesjonalnych produkcjach filmowych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz