Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

DLACZEGO MY?

Dlaczego Lumic?

Dlaczego warto wybrać Lumic?

 1. Kilkadziesiąt razy zamykany przejazd kolejowy  - co pozwala potencjalnym klientom podczas postoju na doskonałe zapoznanie się z reklamą emitowaną na ekranie 
 2. Dziennie przejeżdżających około 5000 aut – jest to liczba aut jadących z Nowego Tomyśla w stronę Wolsztyna 
 3. Emisja od 6:00 – 22:00 – tak długi czas emisji każdego dnia pozwala na wyemitowanie reklam w najruchliwszych godzinach 
 4. Nie tylko kierowcy są odbiorcami reklam – mówimy tu także o przechodniach 
 5. Kolor , ruch , światło , dynamika – to są główne cechy i zalety ekranów LEDOWYCH , które przykuwają uwagę potencjalnych klientów 
 • EKRAN LED - Nowy Tomysl

FAKTY

 • Czas oczekiwania na zamkniętym przejeździe wynosi od kliku do kilkunastu minut. Podczas postoju wielu kierowców zwraca uwagę na emitowane reklamy.

  FAKT 1
 • Postój pozwala na spokojny odbiór treści w przeciwieństwie do reklam umieszczonych przy skrzyżowaniach oraz rondach.

  FAKT 2
 • Za przejazdem kolejowym znajduje się wiele firm oraz Urząd Skarbowy. Jest to również główne połączenie z Wolsztynem i najbliższym jeziorem. Wszystko to sprawaia, że bardzo wiele osób z Nowego Tomyśla przejeżdża tą trasą.

  FAKT 3
 • Prosta droga sprawia , że nasz ekran jest zauważalny już z kilkudziesięciu metrów.

  FAKT 4
 • ul. Kolejowa jest ulicą miejską, a nie ekspresową co daje gwarancję wolno jadących aut. Dzięki temu reklamy moga być oglądane nie tylko podczas postoju.

  FAKT 5
POZNAJ LUMIC

KILKA SŁÓW O NAS

Reklamami na telebimach LED zajmujemy się od 2010 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie podczas współpracy z dziesiątkami klientów. Poznaliśmy preferencje reklamodawców i skuteczne techniki dopasowania reklam dla poszczególnych branż. Jesteśmy dumni, że w wyniku wieloletniego rozwoju, jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najnowocześniejszych i najbardziej kompleksowych rozwiązań w Polsce.

Korzystając z oferty naszej firmy, Państwa reklama dotrze do tysięcy klientów. Teraz również z rozszerzona ofertą o publikację w internetowym katalogu współpracujących z nami firm.

NASI KLIENCI

17

Sie 2013

Niezwykła oferta firmy Lumic

Napisane przez / w AKTUALNOŚCI /

OFERUJEMY DLA CIEBIE REWELACYJNĄ LOKALIZACJĘ EKRANU
PRZED PRZEJAZDEM KOLEJOWYM

Dziennie przejeżdżających ok. 5000 kierowców.
Do 60 razy zamykany jest przejazd kolejowy.
Średni postój aut ok. 5 min,

co doskonale pozwala klientowi zapoznać się z Twoją ofertą !


 

Gdzie chciałbyś udostępnić?

24

Maj 2010

Witamy w Lumic

Napisane przez / w AKTUALNOŚCI /

Nareszcie!

Wyjątkowa oferta skutecznej promocji jest dostępna również dla Ciebie!
Proponujemy emisje materiałów reklamowych w doskonałej lokalizacji – dynamicznie rozwijającej się miejscowości Nowy Tomyśl. Oferujemy również przygotowaniem profesjonalnych spotów na telebimy LED w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Gdzie chciałbyś udostępnić?

LUMIC - nasza oferta to nowoczesne rozwiązania promocyjne dla Twojej firmy. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz, czy masz już wyrobioną markę, skuteczna reklama to główne źródło dochodów oraz najlepsza inwestycja. Oferujemy emisję spotów reklamowych w doskonałej lokalizacji (Nowy Tomyśl) oraz przygotowanie materiałów promocyjnych na telebimy (Ekrany LED).

Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się zyskiem.

Kontakt

Copyright © Lumic.pl